Kliko

 1. Standart Lezhe, shes Shes pula dhe gjela deti

  Shiten pula dhe gjela deti te rritur per arsye largimi shume shpejte jashte Shqiperie. Per cmimin dhe detaje te tjera mund te kontaktoni ne nr e tel per ti pare nga afer.

  Cel. : 0693557274 0676630992
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190930-WA0002.jpg
S: 56
Madhesia: 154.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190930-WA0001.jpg
S: 37
Madhesia: 139.2 KB