Zona/Rruga : Fresku

Shitet apartament me verande ne zonen e Freskut,ne 1 kompleks modern banimi.

Siperfaqe totale eshte 170 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe verande e madhe.

Ndodhet ne kati 3 banimit ne kompleks.

Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes se Tiranes.

Aktualisht ne faze suvatimi.

Cmimi Okazion: 63.000 Euro

Tarife agjensie 1% per bleresin


Kontakt: 0694030502