devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament me verande, 3+1, 170 m² 63.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament me verande ne zonen e Freskut,ne 1 kompleks modern banimi.

  Siperfaqe totale eshte 170 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe verande e madhe.

  Ndodhet ne kati 3 banimit ne kompleks.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes se Tiranes.

  Aktualisht ne faze suvatimi.

  Cmimi Okazion: 63.000 Euro

  Tarife agjensie 1% per bleresin


  Kontakt: 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5573c68c-4f5c-64f4-ec99-d27239b07955.jpg
S: 406
Madhesia: 72.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bea29e41-09de-462d-a353-6dc6dcc5eaa5.jpg
S: 349
Madhesia: 44.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar