Zona/Rruga : Rruga e Dibres

Shitet Apartament kleringu 2+1, me siperfaqe 93 m2 ne nje kompleks Rezidencial.

Apartamenti organizohet ne Sallon+gatim ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon.

Dallohet per cilesine super te punimeve,sistem kapote,fasade ventilim, sistem akustik,xham tripleks,chiller etj.

Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore.


Cmimi: 80.000 Euro.

Aktualisht ne faze ndertimi!


Tarife agjensie 1% per bleresin


Kontakt: 0694030502