devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament rezidencial 2+1, 93 m², 80.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet Apartament kleringu 2+1, me siperfaqe 93 m2 ne nje kompleks Rezidencial.

  Apartamenti organizohet ne Sallon+gatim ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon.

  Dallohet per cilesine super te punimeve,sistem kapote,fasade ventilim, sistem akustik,xham tripleks,chiller etj.

  Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore.


  Cmimi: 80.000 Euro.

  Aktualisht ne faze ndertimi!


  Tarife agjensie 1% per bleresin


  Kontakt: 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7de04e15-be3d-62ec-6e7c-05db67bd0d5e.jpg
S: 270
Madhesia: 76.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: abfcd816-29f1-65ce-a498-11082030244b.jpg
S: 346
Madhesia: 90.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a0eb1cd3-8827-6d2a-9a29-9d5f294a3cce.jpg
S: 255
Madhesia: 78.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar