devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 65 m² 55.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet Apartament cilesor 1+1, 65m2 sip totale.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe organizohet ne sallon+ambient gatimi ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon.

  Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore.


  Cmimi oferte: 55.000 Euro.

  Aktualisht ne faze ndertimi!
  Tarife agjensie 1% per bleresin  Kontakt: 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0172d413-bc57-5eec-fe2b-d535fd12b1b6.jpg
S: 160
Madhesia: 75.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c4e5b263-d79e-7ee2-0f3c-10d6cdcc990c.jpg
S: 93
Madhesia: 64.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar