Zona/Rruga : Rruga e Dibres

Shitet Apartament cilesor 1+1, 65m2 sip totale.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe organizohet ne sallon+ambient gatimi ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore.


Cmimi oferte: 55.000 Euro.

Aktualisht ne faze ndertimi!
Tarife agjensie 1% per bleresinKontakt: 0694030502