Zona/Rruga : Durres

Shitet Apartament nė qendėr tė qytetit tė Durrėsit, ėshtė njė projekt inspirues, i cili sintetizon mė sė miri pozicionin gjeografik dhe urban me projektin arkitektonik.

Shumė pak metra nga Bulevardi kryesor i qytetit, ndėrtimi pėrbėhet nga 11 kate mbi tokė dhe 1 parkim nėntokėsor.

Sipėrfaqe totale eshte 94.5 m2, Kati 1, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone .

Orientimi : perėndim, ashensor funksional.

Ėshtė njė vend ideal pėr tė banuar apo pėr tė patur njė shtėpi pushimi nė bregdetin Adriatik.

Cmim: 57.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!


Tarife agjensie 1% per bleresin


Kontakt: 0694030502