devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Durres, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 11, 94 m² 57.000 Euro (URT)

  Zona/Rruga : Durres

  Shitet Apartament nė qendėr tė qytetit tė Durrėsit, ėshtė njė projekt inspirues, i cili sintetizon mė sė miri pozicionin gjeografik dhe urban me projektin arkitektonik.

  Shumė pak metra nga Bulevardi kryesor i qytetit, ndėrtimi pėrbėhet nga 11 kate mbi tokė dhe 1 parkim nėntokėsor.

  Sipėrfaqe totale eshte 94.5 m2, Kati 1, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone .

  Orientimi : perėndim, ashensor funksional.

  Ėshtė njė vend ideal pėr tė banuar apo pėr tė patur njė shtėpi pushimi nė bregdetin Adriatik.

  Cmim: 57.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!


  Tarife agjensie 1% per bleresin


  Kontakt: 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7ed986f8-bb72-7f1b-6a12-15522f80af92.jpg
S: 90
Madhesia: 96.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f02d1d94-753e-a21d-0e23-03dbeaa1148e.jpg
S: 206
Madhesia: 87.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1d022e1a-1002-b12c-6812-20d8a6ad3a44.jpg
S: 83
Madhesia: 72.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar