ALBA PUNĖSIM ėshtė njė agjensi private punėsimi, e cila ka si aktivitet tė saj: ndėrrmjetėsimin nė tregun e punės. Ne pėrdorim profesionalizmin tonė nė fushėn e burimeve njerėzore pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė klientėve, duke u siguruar kandidatėt mė tė mirė nė tregun e punės dhe kandidatėve duke ju ofruar mundėsi punėsimi.

Pėr njė klientin tonė, nje kompani e huaj me vendndodhje ne Tirane, kemi nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:

Specialiste marketingu ( Benchmarking)

Kriteret:


  1. Te kete mbaruar arsimin e larte ne degen : marketing / te kete experience te meparshme ne marketing.
  2. Te kete aftesi te mira komunikimi.
  3. Te kete njohuri te mira te gjuhes Italiane ( e domosdoshme)


Pershkrimi i pozicionit:

Pozicioni ka te bej me studim tregu dhe benchmarking (analize e kompanive konkurente, identifikimi i me te mirave, dhe hartimi i nje plani per te arritur standartet e me te mireve).


Paga : Konkurruese ne treg.
Punohet : E hene – E premte


Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv tuaj ne adresen: info@albapunesim.al dhe shėnoni tek subjekti: Specialiste marketingu

Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen per interviste.