Kliko

 1. Standart Ford Focus C-Max 2011,automat,2.0 Tdci,navi, 7700 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e hapur
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 119000


  Shitet Ford C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrė bojėqielli perlė-shumė e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda nė timon, klima dixhitale, limitator shpejtėsie, Start/Stop opsion, hapje te dyerve me prekje, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 119.000 km origjinale, sensorė parkimi para-prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17", gomat 90%, xhama tė errėt origjinalė, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celėsa, me doganė, e sapoardhur. Cmimi : 7700 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 459
Madhesia: 54.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 289
Madhesia: 91.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 259
Madhesia: 70.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 266
Madhesia: 90.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 262
Madhesia: 79.1 KB