devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 100.000 Euro (Panorama,te Hipoteka)

  Zona/Rruga : Panorama,te Hipoteka

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,102m ne katin e 5 banim me ashensore,ne nje pallat te ri dhe teper cilesore,Pallati eshte i mire administruar dhe ashensori perdoret me cip,orientimin e ka nga Jugu dhe eshte shpi me diell.
  Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
  Per me shume kontaktoni.
  Cmimi i diskutushem.

  Cel. : 0694822228
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6030.jpg
S: 14
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6024.jpg
S: 26
Madhesia: 15.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6032.jpg
S: 14
Madhesia: 9.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6033.jpg
S: 14
Madhesia: 9.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6025.jpg
S: 14
Madhesia: 12.8 KB