devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 30 m² 160 Euro (Vasil shanto)

  Zona/Rruga : Rruga Petro Korcari

  Jap ambient biznesi me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Rrugen Petro Korcari.

  Ambienti ka nje siperfaqe prej 30 m2, tavanet kane lartesi prej 3m, perbehet nga 5-6m fasade xhami.

  Me perpara eshte perdorur si ambient zyre dhe parukeri.

  Cmim : 160 Eur/ muaj.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f7ab402c-1acf-4ce1-bda9-a65b48219de3.jpg
S: 206
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ac01dc02-5dc1-457e-8aee-9cea9b839bc3.jpg
S: 142
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 414b17ed-b2d7-4d1f-bced-e5b52e4e6890.JPG
S: 143
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e243aad0-ad16-4c08-8d91-82c5a7db6b8e.JPG
S: 134
Madhesia: 20.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar