devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 30 m² 160 Euro (Vasil shanto)

  Zona/Rruga : Rruga Petro Korcari

  Jap ambient biznesi me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Rrugen Petro Korcari.

  Ambienti ka nje siperfaqe prej 30 m2, tavanet kane lartesi prej 3m, perbehet nga 5-6m fasade xhami.

  Me perpara eshte perdorur si ambient zyre dhe parukeri.

  Cmim : 160 Eur/ muaj.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f7ab402c-1acf-4ce1-bda9-a65b48219de3.jpg
S: 745
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ac01dc02-5dc1-457e-8aee-9cea9b839bc3.jpg
S: 519
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 414b17ed-b2d7-4d1f-bced-e5b52e4e6890.JPG
S: 538
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e243aad0-ad16-4c08-8d91-82c5a7db6b8e.JPG
S: 499
Madhesia: 20.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar