devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² 1.150 Euro/m2 (selvia)  Zona/Rruga : selvia

  Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1.
  Apartament me nje siperfaqe totale 105m2 ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi mjaft cilesor, buze rruge.
  Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi Lindje.
  Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor.

  Cmimi 120.000 Euro.

  Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 33be6729-a3d3-8082-ac52-90648cd76c86.jpg
S: 100
Madhesia: 71.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 32e07cb3-b280-77ad-bab5-ed54c324e2e1.jpg
S: 98
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4a74850c-3984-48fc-a09f-77054f1dfe45 (1).jpg
S: 125
Madhesia: 66.3 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al