devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 74 m² 56.000 Euro (astir)

  Zona/Rruga : astir

  Astir , Buze Rruges Kryesore Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 74 m2 , ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Shitet i mobiluar , Cmimi 55.500 i padiskutueshem. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

  Cel. : 0675088804
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e4a39a06-7098-12a0-3fb4-73f24a1757fd.jpg
S: 88
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1400f89c-94e5-9ad6-04b8-8b2fc7a49ae8.jpg
S: 84
Madhesia: 48.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5f5eee97-168a-a6e7-8bfc-6c8aec428574.jpg
S: 103
Madhesia: 55.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24e83d36-707b-9213-6695-8f933632fd55.jpg
S: 87
Madhesia: 55.2 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al