kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes makine Peugeot 206--1.6 HDI Diesel---Viti 2005-TARGA AA-SUPER EKONOMIKE


  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 236000

  Peugeot 206-1.6 Diesel HDI , Viti Prodhimit Fundi 2005 me 236.000 km , cd player , kondicioner , xhama pasqyra elektrike , shume ekonomike ne konsum , shume e paster si nga Brenda dhe nga jashte , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi—1700 Euro I Diskutueshem
  Cel-069 44 00 305-Viber-WhatsApp
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 7
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 8
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 7
Madhesia: 40.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 7
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 14
Madhesia: 38.6 KB