devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 400 Euro (Pazari i Ri)

  Zona/Rruga : Pazari i Ri

  Jepet me qera apartament per zyra tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me fasade xhami nga ku mund te reklamoni dukshem llojin e aktivitetit tuaj. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe pamje nga ana kryesore e rruges. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha lehtesirat dhe shume lehte e aksesueshme nga te gjitha anet. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

  Id e prones : AZ120919-03
  www.homeplus.al  Cel. : 0696712123
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 2
Madhesia: 40.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 2
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 2
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 3
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 2
Madhesia: 17.5 KB