kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni

  Aparate per prodhim oksigjeni marka Devilbiss. Mund te perdoret ne kushte shtepie.
  Sasia e oksigjenit 1- 5 litra / minute. Pastertia e oksigjenit 93%. Konsumi me i ulet i energjise ne treg.
  Perafersisht rreth 7 here me pak se cdo marke tjeter ne qarkullim.
  Pesha e aparatit 14 kg qe e ben lehtesisht te levizeshem neper shtepi.
  Silencioz me nivel zhurmash deri ne 45 decibel.
  I pajisur me certifikate garancie dhe kaludimi nga fabrika prodhuese ne Gjermani.


  www.devilbissalbania.com


  Cel. : 0697007123
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5-Liter-Oxygen-Concentrator-1.jpg
S: 7
Madhesia: 31.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu