Kerkojme Menaxhere/Agjente shitjesh me dhe pa eksperiece pune !
Aplikoni tani pėr t'u bėrė pjesė e Aksesore.al
Jeni energjike dhe ambicioze?
• Keni aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi?
*Eksperience te meparshme me shitjet ?
Atehere jeni personi i duhur, dergoni CV tuaj !
info@aksesore.al


Cel : 042253169