devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament luksi me hipoteke, 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m² 125.000 Eur (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks modern banimi.

  Ka 1 organizim shume te mire te brendshem ne 1 sallon+gatim,2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete njera me dritare dhe ballkon.

  Orientimi veri-lindje ofron drite e optimizem pjesen me te madhe te dites.

  Apartamenti eshte i sapo investuar , i mobiluar me cdo gje te re dhe ndodhet ne nje objekt shume te mire ndertim i vitit 2016.

  Cmimi : 125.000 Eur

  Me hipoteke!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5ee7df14-bf9f-95aa-7d2f-67515a009e50.jpg
S: 55
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ea33c1f1-934c-b9e8-da89-5d6fa405e1b6.jpg
S: 17
Madhesia: 52.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f151e93a-a04f-5256-960a-b871868b3055.jpg
S: 18
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67b2e80f-0be0-ed69-3e0d-4ac6820b86d0.jpg
S: 16
Madhesia: 43.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d9a83b3c-00ef-993c-c63c-31e19f1e4176.jpg
S: 17
Madhesia: 45.5 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar