devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 103.000 Euro (rruga Peti)

  Zona/Rruga : rruga Peti

  Rruga Peti, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale prej 100m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande prej 19m2. Apartamenti shitet totalisht i arreduar dhe disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 103.000 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin Xhuljano: +355676088700

  Cel. : +355676088700
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 00f64655-80dd-aae6-d250-57df138e94a0 (1).jpg
S: 126
Madhesia: 61.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 547f5a39-ca2c-8e08-325e-af744cd282b8.jpg
S: 98
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8831f3a6-a363-0dc1-0803-0ab3b5c4fe05.jpg
S: 98
Madhesia: 66.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ecdeec97-aa3f-f028-1918-e9724279cf47.jpg
S: 95
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e3afad5b-83d1-70e0-27dc-d87847922e2f.jpg
S: 94
Madhesia: 57.1 KB  

  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al