devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 4+1+BLK Kati 5, 230 m² 550 Euro (Kristal Center (Rr. Teodor Ruzvelt))

  Zona/Rruga : Kristal Center (Rr. Teodor Ruzvelt)

  Super Apt i Ri 4+1+4WC Gjigand tek Kristal Center (GARAZH Privat) Ashensor me Cip

  Apt. GJIGAND 4+1+4WC tek Kristal Center , I RI | SUPER pamje | Ashensor me Cip | Garazhd Personal | Kondicioner ne cdo Dhome | Ballkon dhe Korridor me Hapesire te Bollshme dhe te Shfrytezueshme | I Kompletuar dhe i Mobiluar ne menyre cilesore | | Dritare dopio xham + Grila | Shtruar me Pllake Cilesore | Lyer me Bojera Cilesore | Instalime elektrike dhe Hidraulike cilesore | Ndricim te larte Natyral gjithe kohes | Zone e Qete | Facilitetet afer


  Q1323


  Te dhenat e ndarjes:
  - 4 dhoma gjumi
  - Soxhoron + Kuzhine
  - 4 tualet
  - 1 korridor
  - 1 Ballkon


  Karakteristika:


  Apartament me SUPER Pamje & GJIGAND
  - 4+1
  - Kati 5
  - Pallat i Ri
  - Hapesire Gjigande 230 M2
  - Me super ndricim gjate gjithe kohes
  - Qetesi absolute
  - I Kompletuar
  - Me dritare dopio xham + Grila
  - Orientimi : NGA TE GJITHA ANET
  - CDO dhome me KONDICIONER
  - Kendi i Ri
  - E sapo Lyer
  - PARKIM / GARAZHD PERSONAL
  - Me Ashensor Me CIP
  - Pamje Mbi Tiranen


  SOXHORNO:


  - Me kend Te Ri
  - Me super ndricim
  - Dritare dopio xham + Grila
  - Me dalje ne Ballkon
  - Shtruar me Pllaka cilesore
  - Lyer me bojera cilesore
  - Me Kondicioner


  KUZHINA:


  - Me kondrabufe + aspirator + furre + frigorifer
  - Me tavolin + 8 karrike
  - Me Ndricim te Mire
  - Me dalje ne Ballkon


  DHOMA GJUMIT 1:


  - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat
  - Me ndrcim te mire
  - Me dritare dopio xham + Grila
  - Me Tv plazem
  - Me Banjo Personale
  - Shtruar me Pllak Cilesore


  DHOMA GJUMIT 2:


  - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat
  - Me ndrcim te mire
  - Me dritare dopio xham + Grila
  - Me Tv plazem
  - Me Banjo Personale
  - Shtruar me pllak Cilesore


  DHOMA GJUMIT 3:


  - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat
  - Me ndrcim te mire
  - Me dritare dopio xham + Grila
  - Me Tv plazem
  - Me Banjo Personale
  - Shtruar me Pllake Cilesore


  DHOMA GJUMIT 4:


  - Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat
  - Me ndrcim te mire
  - Me dritare dopio xham + Grila
  - Me Tv plazem
  - Me Banjo Personale
  - Shtruar me Pllak cilesore


  4 TUALETE:


  - Me Hidrosanitare cilesore
  - Me dush
  - Me aspirator


  1 KORRIDOR GJIGAND


  1 BALLKON GJIGAND me hapesire te shfrytezueshme


  - Instalime Elektrike Cilesore
  - Intalime Hidraulike Cilesore


  - Facilietet afer
  - Akses me transport publik


  Cmimi: 550 Euro


  *Paradhenie, Garanci me Pronarin : 1.5 MUAJ


  Tel. ose Whatsapp :0684780043


  Cel. : 0684780043
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17.jpg
S: 3
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 3
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 4
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 4
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15.jpg
S: 3
Madhesia: 25.9 KB