devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 74 m² 550 Euro/m2 (Rruga Muhamet Deliu, Pallati Bylo)  Zona/Rruga : Rruga Muhamet Deliu, Pallati Bylo

  Shitet Apartament
  1+1

  Siperfaqje: 74 m2
  Organizuar: 1 dhome gjumi + ambjent gatimi
  + dhome ndenjeje + ballkon + nje tualet me dritare
  Kati 6-te
  Pallat 7-katesh

  Me fushepamje Veri - lindje ( shikon teleferikun )
  Hipoteka behet direkt ne emer personit qe do ta bleje.

  Cmimi apartamentit: 40.700 Euro
  Post garazh: 7000 Euro

  Lutem na kontaktoni vetem ne keto orare:
  09.00-12.00 dhe 17.00 - 20.00 ( ose tekst whatsapp)

  Cel.: +355 68 201 0027
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 68756132_2432762406770243_8052517776771776512_n[1183].jpg
S: 107
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 68539755_220524098882004_8932080384108134400_n[1181].jpg
S: 87
Madhesia: 51.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 68452102_368903297111398_8886410729834414080_n[1178].jpg
S: 84
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 69096379_1482137121928729_7951981697703084032_n[1165].jpg
S: 83
Madhesia: 36.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 68658854_2085987371709542_331300192231882752_n[1162].jpg
S: 86
Madhesia: 27.5 KB