Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

Super Okazion,shitet apartament i tipit 3+1 tek Ambasada Amerikane, prane restorant "FIORE".

Ndodhet ne nje zone strategjike, e aksesueshme nga shume rruge kryesore te Tiranes.

Apartamenti eshte i arreduar totalisht me arkitekt,duke ofruar nje mobilim super luksoz, dhe ku ngjyrat kombinohen me njera-tjetren. S

iperfaqja totale 163 m2, ndodhet ne katin e 8, Ashensor,roje 24 h.

Perbehet nga salloni I bollshem,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkonet. Ne cmimin e ofruar perfshihen edhe 2 garazhde ne katin -1 te pallatit.

Cmimi : 315.000 Euro

Me hipoteke te rregullt!Tarife agjensie 1% per bleresin.Cel : 0694030502