devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament modern me hipoteke, 3+1, Kati 8, 163 m² 315.000 Eur (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Super Okazion,shitet apartament i tipit 3+1 tek Ambasada Amerikane, prane restorant "FIORE".

  Ndodhet ne nje zone strategjike, e aksesueshme nga shume rruge kryesore te Tiranes.

  Apartamenti eshte i arreduar totalisht me arkitekt,duke ofruar nje mobilim super luksoz, dhe ku ngjyrat kombinohen me njera-tjetren. S

  iperfaqja totale 163 m2, ndodhet ne katin e 8, Ashensor,roje 24 h.

  Perbehet nga salloni I bollshem,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkonet. Ne cmimin e ofruar perfshihen edhe 2 garazhde ne katin -1 te pallatit.

  Cmimi : 315.000 Euro

  Me hipoteke te rregullt!  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Cel : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c4368186-85c4-d8cc-23d9-5f34fb28e378.jpg
S: 229
Madhesia: 68.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 793a3b00-ede4-be00-da5c-a8eb0be3d481.jpg
S: 91
Madhesia: 64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5ad77c17-5dcc-dd90-b7be-6fb58b3255f7.jpg
S: 90
Madhesia: 60.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 637b9270-4f1a-d618-3804-95b1e188462f.jpg
S: 89
Madhesia: 64.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 580dfe9b-81fb-7458-a8c4-e88c62689f13.jpg
S: 90
Madhesia: 51.0 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar