Kompania Tex Detergjent ofron vende pune pėr SUPERVİZOR nė terren.
Tė ketė eksperiencė nė shitje.(Me Market,Minimarketet,dhe Shumicat)
Tė jetė i komunikueshėm me klientėt.
Tė jete i pėrgjegjshėm ndaj punės.
Te respektoj oraret e punės.
Tė ketė eksperiencė nė treg
Tė jetė i aftė per reklamimin dhe shitjen e produktit.
Rroga bazė 40.000 + Pėrqindje mbi shitjet

Kerkohet SUPERVİZOR
(KERKOHEN VETEM ME EKSPERİENCE NE TEREN)
(PA EKSPERİENCE, NJOHURİ ME MARKETET, MİNİMARKETET, DHE SHUMİCAT MOS TE DERGOJNE CV)
dritan@tex.com.al

Cel: 0697361823