devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament i perfunduar ,2+1+A+BLK, Kati 3,109 m² 49.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ėshtė i pozionuar nė katin e 3 , tė 1 pallati tė ri me sipėrfaqe totale prej 109 m2.

  Apartamenti perbehet nga : salloni+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.


  Cmimi: 49.000 Euro

  Certifikata ne proces.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3677f548-2274-028a-2324-f70cb7cf2f04.jpg
S: 55
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3d79974c-a5cf-28ee-17c0-d1002a850b18.jpg
S: 44
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23e3cf75-d616-75c6-3b84-7473c805d356.jpg
S: 39
Madhesia: 32.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6f72028d-9aaf-66b9-b7a4-c8da5c2a844e.jpg
S: 40
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fc8be616-ad55-bc87-989f-a550a35c20e7.jpg
S: 36
Madhesia: 39.7 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar