Kliko

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung Samsung S8 25.900 Leke

  Samsung S8 i perdorur
  Gjendja 10/10
  Pa asnje shenje
  Porosit online
  Dergojm kudo me poste
  Dergojm Shqiperi dhe Kosove

  Cel. : 0685599441
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190907_212337_919.jpg
S: 24
Madhesia: 39.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190907_210248.jpg
S: 26
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190907_210549.jpg
S: 24
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190907_210151.jpg
S: 25
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190907_210334.jpg
S: 36
Madhesia: 23.7 KB