kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart W Tiguan viti 2013, automat, 2.0 TDI, 14000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 160000


  Shitet W Tiguan, viti 2013, kambio automatike+ndėrrim marshi nė timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė e zezė-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran tė madh me touch, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 160.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, tapiceri lekure e zeze, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma 80%, nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 14000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 38
Madhesia: 56.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 21
Madhesia: 85.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 27
Madhesia: 95.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 27
Madhesia: 84.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 22
Madhesia: 87.6 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu