kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Golf 7 viti 2015, automat, 2.0 TDI, 13000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 188000


  Shitet Golf 7, viti 2015, kambio automatike+ndėrrim marshi nė timon, 2.0 TDI, 5 porta, tavan xhami panoramik, ngjyrė e bardhė-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran tė madh me touch, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 188.000 km origjinale, sensorė parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, stopat prapa Led, tapiceri kamoshi, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma Pirelli 90%, nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 13000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 17
Madhesia: 81.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 17
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 18
Madhesia: 86.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 17
Madhesia: 81.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 34
Madhesia: 78.2 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu