Kliko

 1. Standart Renault Megane Scenic 2015,automat,1.5 nafte,navi,9300 Euro  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 83000

  Shitet Renault Scenic, viti 2015, kambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrė gri metalizato-shumė e bukur, kompjuter bordi,
  navigator me ekran tė madh me touch+usb,kartė, memorie, bluetooth, klima dixhitale, limitator shpejtėsie, Start/Stop option, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 83.000 km origjinale, drita Led, sensorė parkimi prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17", gomat 90%, xhama tė errėt origjinalė+perde, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumė ekonomike, 2 celėsa-kartė, me doganė, e sapoardhur. Cmimi : 9300 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.


  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 505
Madhesia: 54.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 309
Madhesia: 79.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 308
Madhesia: 84.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 287
Madhesia: 75.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 301
Madhesia: 81.2 KB