Kliko

 1. Standart Renault Scenic 2015, automat, 1.5 nafte, navi, 9500 Euro  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 83000


  Shitet Renault Scenic, viti 2015 (e limituar), kambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrė gri metalizato-shumė e bukur, kompjuter bordi,
  navigator me ekran tė madh me touch+usb,kartė, memorie, bluetooth, klima dixhitale, limitator shpejtėsie, Start/Stop option, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 83.000 km origjinale, drita Led, sensorė parkimi prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17", gomat 90%, xhama tė errėt origjinalė+perde, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumė ekonomike, 2 celėsa-kartė, me doganė, e sapoardhur. Cmimi : 9500 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.


  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 470
Madhesia: 54.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 283
Madhesia: 79.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 280
Madhesia: 84.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 263
Madhesia: 75.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 275
Madhesia: 81.2 KB