devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 36.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 1+1, zonen e Freskut,Linze.

  Apartamenti ėshtė i pozionuar nė katin e 2, tė 1 pallati tė ri me sipėrfaqe totale prej 85 m2.

  Apartamenti perbehet nga: salloni I bollshem+ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Aktualisht ne faze murature dhe suvatimi.


  Cmimi: 36.000 Euro

  Proces hipotekimi!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66f1b4e4-7382-0073-840d-27bea70478ce.jpg
S: 26
Madhesia: 62.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53b52c4c-9d3e-6333-ad80-0a56a19c5bd2.jpg
S: 41
Madhesia: 96.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar