devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 64 m², 52.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Pallat i ri i sapopėrfunduar, punime teper cilėsore, pamje nga jug-perendimi, me ashensor modern.

  Apartamenti eshte i tipit 1+1, kati 2 banimit, perbehet nga soxhorno, 1 dhome gjumi +1 tualet dhe ballkoni.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 64 m2.

  Apartament I pabanuar me pare.

  Cmimi : 52.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c3f78196-095e-65e3-979d-be6dcd957e24.jpg
S: 21
Madhesia: 33.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar