📚STUDIO NĖ FUNDJAVĖ!
Afati i fundit i regjistrimeve nė kurset profesionale 1-VJEҪARE:

• SHEF KUZHINE 1420 €!
• KUZHINIER 1120 €!
• PASTIĒER 1020 €!
• MENAXHER BIZNESI 920 €!
• GRAIK DIZAJNER 1120 €!
• WEB DIZAJNER 920 €!
• TEKNIK KOMPJUTERI & IT 1120 €!
• ELEKTRICIST 1120 €!
• AUTOSERVIS 1120 €!
• STILIST 1120 €!


Instituti Profesional ATC
...garantojmė formimin dhe mundėsojmė punėsimin tuaj...
______________________________________________
Telefono ose dėrgo mesazh dhe pėrfito nga ofertat dhe dhuratat
🎁 deri mė 22 Shkurt!
Tel:+355 42262026, Cel:+355 69 72 27 720 / +355 68 40 11 555
e-mail: institutiatc@gmail.com