kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Iphone 5S 13.000 Leke

  Shes iPhone 5S 32 gb silver. Telefoni ėshtė version amerikan dhe ėshtė nė gjendje shumė tė mirė pune.
  Arsyeja e shitjes ėshtė se kam blerė telefon tjetėr.

  Cmimi : 13.000 lekė

  Tė interesuarit tė kontaktojnė nė : 0674383908
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 627E984E-B06B-43CF-BF16-2423AFD0E4FB.jpg
S: 34
Madhesia: 15.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 32963515-5D28-403E-B4BA-8DB437C9899D.jpg
S: 33
Madhesia: 13.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ADF6AC9A-436E-4BB4-A835-FBCC2C9D69A6.jpg
S: 31
Madhesia: 41.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6DC2ED5A-8DE0-4893-A9F8-AD81F94D45EF.jpg
S: 32
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F58BF57A-82EA-4023-9D9E-295E689F8FD3.jpg
S: 53
Madhesia: 27.2 KB