devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 94 m² 800 Euro/m2 ("FIORI DI BOSCO")

  Zona/Rruga : "FIORI DI BOSCO"

  Shitet Apartament 2+1
  KOMPLEKSI REZIDENCIAL
  "FIORI DI BOSCO"
  ______________________________
  Siperfaqe: 94 m2 bruto
  Kati: 6- Banim
  Cmimi: 800 Euro / m2

  Kontaktoni: Ledi Joanidhi
  +355672049900
  viktor.joanidhi@mei.al


  Cel. : +355672049900
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: E di si Ndihesh ne kete moment, ndoshta pak I_e humbur dhe ndoshta i_e gezuar qe do te provosh n.jpg
S: 46
Madhesia: 45.4 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al