devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament i ri, 1+1+A+BLK Kati 3, 70 m² 250 Euro (Medreseja)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Dibres (Medreseja).

  Me siperfaqe 70 m2, kati 3, pallat I ri I mobiluar.

  Perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe familjare.


  Cmimi : 250 Euro/muaj

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8357a107-7d19-11b3-f636-19b0f2b745b5.jpg
S: 1422
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5fc6ec85-69c1-aefb-e084-e0ee56dac7e6.jpg
S: 808
Madhesia: 53.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 941c229e-4ead-a35a-610e-38e444ff8ba5.jpg
S: 771
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: feff2a57-d7de-60d4-30fe-612c23a9e9c1.jpg
S: 754
Madhesia: 55.6 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar