Zona/Rruga : Qerret

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimit ne pallat te ri me nje siperfaqe totale prej 74 m2.

Perbehet nga sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti.

Eshte ne faze shtrimi pllakash.

Cmimi: 39.000 Euro.

Nxitoni ta beni tuajin.
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt: 0694030502