devinf.com
Kliko

 1. Standart Durres,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 74 m², 39.000 Euro (Qerret)

  Zona/Rruga : Qerret

  Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimit ne pallat te ri me nje siperfaqe totale prej 74 m2.

  Perbehet nga sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti.

  Eshte ne faze shtrimi pllakash.

  Cmimi: 39.000 Euro.

  Nxitoni ta beni tuajin.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt: 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 61ad45d6-f41f-6f8f-a1e2-ebbee1b8f13d.jpg
S: 410
Madhesia: 46.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4637c185-2a21-466d-1edb-7820547bd401.jpg
S: 232
Madhesia: 40.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar