kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Audi A4 sw 2007, automat, 2.0 TDI, 5000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 173000


  Shitet Audi A4 portobagazh, viti 2007, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė gri e errėt, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal Audi, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 173.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 16", gomat 90%, xhama tė errėt origjinalė, nė gjendje shumė tė mirė motorrike-xhenerike, ekonomike, 3 ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 5000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 77
Madhesia: 96.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 58
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 63
Madhesia: 103.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 61
Madhesia: 75.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 46
Madhesia: 76.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu