Durres, ofroj vend pune ne Departamentin e Burimeve Njerezore

Pro Line kėrkon tė punėsojė Human Resources Femer pėr kompaninė e saj nė Durrės, njė ndėr kompanitė mė tė mira e tė konsoliduara nė vend.

Pėrgjegjėsitė Kryesore: 1. Dizenjon, formulon, rishikon dhe rekomandon politikat dhe objektivat e BNJ pėr kompaninė;
 2. Tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė pozicionin e rekrutimit nė burimet njerėzore
 3. Tė jetė e aftė nė rekrutimin,trajnimin dhe pėrshtatjen e stafit sipas aftėsive
  dhe profilit pėrkatės
 4. Koordinimi i On Job Training pėr punonjėsit e rinj;
 5. Mundėson veprimet e BNJ qė suportojnė dhe plotėsojnė qėllimet strategjike tė kompanisė duke ju referuar funksioneve tė BNJ;
 6. Menaxhon stafin e Departamentit – trajnon personelin e ri nėn mbikqyrjen e tij/saj;
 7. Planifikon nevojat e personelit nė zbatim tė strategjive tė kompanisė dhe zhvillimit tė tregut tė punėsimit;
 8. Dizenjon dhe mundėson praktikat mė tė mira pėrsa i pėrket elementeve tė pagės, duke pėrfshirė kompensimet, benefitet, skemėn e sigurimeve dhe paketat e tjera tė ngjashme;
 9. Siguron delegimin efektiv tė detyrave sa herė ėshtė e nevojshme tek stafi direkt qė ka nė varėsi.
 10. Raportim Ditor tė stafitKėrkesat pėr kėtė pozicion janė: • Diplomė Universitare
 • Pėrvojė e mėparshme pune jo mė pak se 3 vjet nė pozicione drejtuese nė BNJ;
 • Tė zotėrojė gjuhėn Italiane dhe Angleze;
 • Aftėsi drejtuese, organizative dhe vendimmarrėse.


Ofrojmė pagesė tė kenaqshme dhe kontratė tė rregullt pune.
Orari i punės : 10:00-19:00


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj nė adresen e emailit si mė poshtė.

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.