kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Mercedes-Benz E350 4matic AMG factory styling Viti 2010, 14.000 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: tiptronik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 220
  KM..........: 190’000

  Mercedes-Benz E350 4matic factory AMG styling


  Ēmimi 14’000 euro
  Viti 2010
  Karburanti benzine
  I pershtatshem per impiant gazi
  190’000km
  292 hp
  4matic
  Kamjo automat septronic (F1)
  Salloni lekure kafe
  Sedilje elektrike me ngrohje memorje dhe ajer
  Navi, bagazhier, karte memorje
  Disqe alumini 18”
  Baxha
  Pilot automatik
  Kamera parkimi
  Audio harman kardon
  Sensore shiu dhe drite
  Gomat e reja 100%


  Makina eshte e sapo targuar. Ne gjendje te shkelqyer
  *📱 +355 69 270 0708‬


  Cel. : 0692700708
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 79231BFA-6C0B-413D-8239-6C766A5BA47F.jpg
S: 91
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 90F7EDE7-1519-4BF8-9FE0-0B342E314CB5.jpg
S: 46
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: B4A642B0-E35C-4BB6-972E-AD81E5CD5AEB.jpg
S: 43
Madhesia: 29.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8963163C-522A-4254-8455-45EF0770B609.jpg
S: 48
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28E1C498-E885-43D4-8D86-DF61B508D5CC.jpg
S: 46
Madhesia: 30.0 KB