devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 145.000 Euro (Zogu i Zi)

  Zona/Rruga : Zogu i Zi

  Zogu I Zi ,Prane Ring Center, Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesore. Organizimi fillon nga salloni , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi 145.000 Euro i Negociueshem. Per me shume info kontaktoni ne nr :0675088804

  Cel. : 0675088804
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f20508ca-c077-0202-f6ec-0b895f917024.jpg
S: 100
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 08d6f4a6-a884-2fbb-396d-9fae1f562633.jpg
S: 73
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cca69889-8cc4-520c-05af-97656b30362f.jpg
S: 68
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a920ad63-47cd-7d52-37dd-937397e8f560.jpg
S: 67
Madhesia: 65.8 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al