kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Vjeshtė nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259

  Vjeshtė nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259
  Nisja mė 20, 27 Shtator.
  Me Shume Detaje: Nė pagesė 259 Euro pėrfshihen:
  1. Udhėtimi me traget vajtje-ardhje Durrės -Bari dhe Sorrento - Kapri.
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  3. Akomodim nė Kabinė tė Brendshme nė Traget pėr 2 netė dhe nė Hotel 3* pėr 2 netė qėndrimi.
  4. Mėngjeset nė Hotele.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Napoli.jpg
S: 22
Madhesia: 37.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours