kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Toyota Auris Hybrid 2014, automat, 10800 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 103000


  Okazion !!!

  Shitet Toyota Auris Hybrid, viti 2014, kambio automatike, 1.8 Hybrid, 5 porta, ngjyrė e bardhė -shumė e bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal me ekran tė vogėl+kamera parkimi+sistem telefoni dhe bluetooth, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 103.000 km origjinale, ndezje/fikje me buton "Start/Stop", sensor drite dhe shiu, drita Led, disqe origjinale ēerkin lega 17" + goma Hankook 80%, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, dy pulte, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 10.800 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 52
Madhesia: 78.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 35
Madhesia: 90.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 31
Madhesia: 86.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 34
Madhesia: 81.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 34
Madhesia: 88.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu