devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+2 BANJO+KORRIDOR+DEPO+2 BALLKONE,Kati 7, 7 KATESH,122 m² ,110.000 Euro (Dritan Hoxha,Laprake)

  Zona/Rruga : Dritan Hoxha,Laprake

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 122 m2 neto me hipoteke,ne zonen e Laprakes.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.Apartamenti eshte mjaft cilesor.Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket cilesor.Muret ndarese dhe te jashtme jane te veshura me lesh guri per mbrojtjen nga zhurmat e jashtme dhe per ruajtjen e temperatures se ambjentit te brendshem.Apartamenti ka 2 tualete,2 ballkone,korridor,3 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambjent gatimi si dhe depo materialesh.Apartamenti ka edhe rrjetin e ngrohje-ftohjes.Apartamenti ka panel diellor per uje te ngrohte gjate gjithe kohes.Taraca e apartamentit shfrytezohet vete pasi eshte termoizoluar dhe hidroizoluar.Apartamenti ka nje mobilim perfekt me paisje te blera ne itali,si dyer,dritare,tavolina,kundrabufe,frigorifer,lavatr ice,lavastovilje,kondiciner,dhoma gjumi,soba gatimit etj.Apartamenti shitet 110000 euro.

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_191237 (2).jpg
S: 232
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_191252 (1).jpg
S: 164
Madhesia: 56.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_192112 (1).jpg
S: 167
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_205508.jpg
S: 162
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_191313 (1).jpg
S: 158
Madhesia: 34.9 KB