devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 160 m² 800 Euro (Qendėr, pėrballė Tajvanit)

  Zona/Rruga : Qendėr, pėrballė Tajvanit

  Qendėr, pėrballė Tajvanit jepet apartament me qera
  3 +1 , me siperfaqe 160 m2.
  I mobiluar ne mėnyrė moderne, i shtruar me parket.
  Apartamenti eshte i organizuar nga salloni , 3 dhoma gjumi, , 2 tualete 3 kondicioner, dhe 2 ballkone.
  Pallati i ri me ashensor.
  Orientimi eshte Jug-Lindje cka ben te munduar qe apartamenti
  te kete ndricim natyral gjat gjithe dites.
  Zona eshte shume e kerkuar per shkak se te ofron shume facilitete
  si shkolla, cerdhe, spitale, linja urbani, etj...
  Ēmimi 800 euro .

  Cel. : +355676202122
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190820-WA0046.jpg
S: 88
Madhesia: 25.4 KB