devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 97 m² 88.000 Euro (Kodra e diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e diellit

  Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Shitet bosh ose i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 88.000 Euro. Per me shume informacion: +355676088700

  Cel. : +355676088700
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4c539a92-9891-3d8c-b3aa-fa6cb1841ab5.jpg
S: 41
Madhesia: 67.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2486bb25-877f-1cf1-88aa-7238a0f68235.jpg
S: 32
Madhesia: 94.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 661aabf7-09a5-609e-083f-387a9d22f816.jpg
S: 31
Madhesia: 55.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01708dd7-1eb3-95a1-d5b8-a8d8d4c0a205.jpg
S: 32
Madhesia: 78.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d80d84b2-419b-2c84-fd49-49e08e321469.jpg
S: 31
Madhesia: 87.9 KB  

  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al